Banu Çiçek ÇEKÇİ

Lisans - Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Yüksek Lisans - Ankara Üniversitesi
Doktora - Hacettepe Üniversitesi

Banu Çiçek ÇEKÇİ kimdir?


Uzmanlıkları

Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Şema Terapi̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Okb, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Somati̇k Beli̇rti̇ler ve Ağrı, Stres, Özgüven, Yeme Bozuklukları, Ki̇şi̇li̇k Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, Lgbti̇̇+, Kültürel Azınlıklar, Kayıp ve Yas, Uyku Bozuklukları


Hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde şeref öğrencisi olarak lisans eğitimimi tamamladım. Ardından Ankara Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans programından başarıyla mezun olarak uzmanlığımı aldım. Şu anda ise Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji doktora programında tez aşamasında eğitime devam ediyorum. Eğitim hayatım boyunca Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi psikiyatri birimlerinde stajlarımı yaptım. MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) ve Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği-IV (WISC-IV) gibi birçok psikolojik ölçüm aracının uygulanması konusunda eğitimler aldım. Yüksek lisans ve doktora eğitimlerim kapsamında Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi süpervizyonları aldım. Şema Terapi eğitim programını da tamamladım. 2015 yılından beri yetişkin bireylere psikoterapi hizmeti vermekteyim.


Sertifikalar

*Uluslararası Şema Terapi Derneği (ISST) Onaylı Temel Şema Terapi Eğitimi (2017-2018; Eğitmen: Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak)

550 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


  • 19:00
    20:00

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close