Mert Kurtoğlu

Yüksek Lisans - Newcastle University
Lisans - TED Üniversitesi

Mert Kurtoğlu kimdir?


Uzmanlıkları

Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Psi̇kodi̇nami̇k Terapi̇, Bi̇polar Bozukluk, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres, Özgüven, Ki̇şi̇li̇k Bozuklukları, Lgbti̇̇+, Kültürel Azınlıklar, Kayıp ve Yas


Hakkında

TED Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldum. Ardından Newcastle Üniversitesi’nde başladığım klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimi 2022 senesinde tamamladım. Aynı sene psikodinamik psikoterapi yönelimli süpervizyon almaya başladım. Yas ve kayıp üzerine yazdığım tezimde, beklenen ve beklenmeyen kayıpların birey üzerindeki etkilerini araştırdım. Bunun yanında hala devam eden Dr. Emrah Keser süpervizörlüğünde yürütülen yas ve kayıp üzerine olan bir projede görev alıyorum. 2023 yılında Türkiye’ye döndüm ve görüşmelerime devam etmekteyim. Takvimde yer alan saatlerin dışında bir randevu talebi iletmeniz için mertckurtoglu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Sertifikalar

- Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi (Guinti Psychometrics Turkey; 2022-2023; Eğitmenler: Prof. Dr. Otto Kernberg, Dr. Ülkü Gürışık, Prof. Dr. Arşaluys Kayır, Prof. Dr. Sibel Mercan, Dr. Pervin Bıkmaz, Dr. Yeşim Can, Dr. Wilma Scategni)

950 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


    Seçtiğiniz günde randevu alabileceğiniz uygun bir saat bulunmuyor.

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close