Zeynep Zeynel

Lisans - Başkent Üniversitesi
Yüksek Lisans - TED Üniversitesi
Doktora - Maltepe Üniversitesi

Zeynep Zeynel kimdir?


Uzmanlıkları

Çocuk ve Ergen Terapi̇si̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Oyun Terapi̇si̇, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Öfke Kontrolü, Geli̇şi̇msel Bozukluklar, Stres, Özgüven, Davranış Bozuklukları


Hakkında

Lisans eğitimimi Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde (başarı burslu); yüksek lisans eğitimimi ise TED Üniversitesi Gelişim Odaklı Klinik Çocuk ve Ergen Psikoloji programında (çalışma burslu) tamamladım.
Yüksek lisans eğitimim sırasında 2 yıl boyunca TED Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde öğretim asistanı olarak çalıştım ve 1 yıl boyunca Klinik Psikoloji Uygulama Birimi'nde süpervizyon desteği alarak danışan görüşmeleri ve psikoterapi hizmeti sürdürdüm.
Yüksek lisans eğitimin süresince çocuk ve ergenlerle psikoterapi eğitimi, aile terapisi eğitimi, oyun terapisi eğitimi ve süpervizyonu aldım.
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ve Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde klinik stajlarımı tamamladım.

Şu anda Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi alanında Doktora eğitimime (tam burslu) devam etmekte ve İstanbul Kent Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım.


Sertifikalar

WISC-4 (Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği-IV) Uygulama Sertifikası, 2019, Türk Psikologlar Derneği.

750 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


  • 20:00
    21:00
  • 21:00
    21:15

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close