Danışanlar için Sıkça Sorulanlar

Yenibenlik.com teknolojinin mevcut olanaklarını en iyi ve verimli şekilde kullanarak online psikoterapi hizmeti veren bir psikolojik destek hizmetidir. Kendinize ve başkalarına zarar verme düşünceleri veya eylemleri, acil kriz durumları ve ciddi bir psikiyatrik rahatsızlığınızın olduğu haller dışında Yenibenlik.com üzerinden psikolojik destek hizmeti alabilirsiniz. Yenibenlik.com’u kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Yenibenlik.com psikiyatrik tanı ya da tedavi hizmeti vermemektedir.

Yenibenlik.com’un psikoterapist kadrosu sadece ve sadece yetkinliğini kanıtlamış uzmanlardan oluşmaktadır. Psikoterapistlerimiz uzmanlıklarını Türkiye ve yurtdışıdaki en seçkin üniversitelerden almışlardır. Bunun yanı sıra mesleki gelişimlerine devam etmek için eğitim, süpervizyon veya psikoterapi almaya devam etmektedirler.

Yenibenlik hiçbir ekstra uygulama kullanmanıza gerek olmadan kendi şifrelendirilmiş sistemi üzerinden psikoterapistiniz ile görüntülü olarak görüşmenizi sağlar. Bunun için görüntülü görüşme imkânı sağlayan bilgisayar, tablet ya da cep telefonu gibi teknolojik cihazları kullanabilirsiniz.

Ödemenizi randevunuzu aldığınız sırada kredi ya da banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Online psikoterapi yüz yüze terapiye benzer şekilde tarafların karşılıkları olarak birbirlerini gördükleri şekilde gerçekleşmektedir. Ancak tabii ki psikoterapistiniz ile görüşerek kameranızı kapatabilirsiniz.

Oluşturduğunuz ve psikoterapistiniz tarafından onaylanmış bir randevuyu 24 saat öncesinden (terapistinizle görüşerek) başka zamana aktarabilir ya da iptal ederek seans ücretinin iadesini alabilirsiniz. 24 saat içinde yapacağınız değişiklikler içinse o seans yapılmış sayılacağı için ve ödemenizin iadesini alamazsanız.

Yenibenlik.com üzerinden yapılan görüşmeler hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir.

Aradığınız cevapları
bulamadınız mı?

Bize Ulaşın