Kerim Selvi

Lisans - Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Doktora - Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Kerim Selvi kimdir?


Uzmanlıkları

Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Psi̇kodi̇nami̇k Terapi̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Okb, Öfke Kontrolü, Somati̇k Beli̇rti̇ler ve Ağrı, Stres, Özgüven, Yeme Bozuklukları, Ki̇şi̇li̇k Bozuklukları, Davranış Bozuklukları


Hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü 2011 yılında bitirdim, 2018 yılında ise yine aynı üniversitenin Klinik Psikoloji Bütünleşik Doktora Programı'ndan mezun oldum. Ardından bir yıl Karolinska Institutet-Stokholm Yeme Bozuklukları Merkezi'nde doktora sonrası araştırmacı olarak akademik çalışmalarımı sürdürdüm.

Doktora eğitimin esnasında Ayna Klinik Psikoloji Destek Ünitesi'nde birçok bireysel danışmanlık görüşmesi gerçekleştirdim. Bu görüşmelerin süpervizyonlarını farklı terapi yaklaşımlarını benimseyen öğretim üyelerinden aldım. Doktoranın ilerleyen aşamalarında ise yüksek lisans eğitimlerini sürdüren ve bu kapsamda bireysel danışmanlık görüşmeleri gerçekleştiren psikologlara süpervizyon desteği sağladım.

Yürüttüğüm görüşmelerde bilişsel davranışçı ve psikodinamik kuramlara ait ilkeleri içeren eklektik bir yaklaşım tercih etmekteyim.

Takvimde görünen randevu saatleri size uymuyor ise selvikerim@gmail.com e-posta adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sertifikalar

Şema Terapi Temel Eğitimi (ISST), Eğitmen: Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak (2022)
Şema Terapi Süpervizyonu (ISST), Süpervizör: Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak (2023-devam ediyor)

1800 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


    Seçtiğiniz günde randevu alabileceğiniz uygun bir saat bulunmuyor.

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close