ATAKAN ÖZKAN

Lisans - Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Yüksek Lisans - Utrecht Üniversitesi

ATAKAN ÖZKAN kimdir?


Uzmanlıkları

Çocuk ve Ergen Terapi̇si̇, Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Psi̇kodi̇nami̇k Terapi̇, Şema Terapi̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Bi̇polar Bozukluk, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depremden Etki̇lenenlere Ücretsi̇z Danışmanlık, Stres, Özgüven, Yeme Bozuklukları, Ki̇şi̇li̇k Bozuklukları, Lgbti̇̇+, Kültürel Azınlıklar, Kayıp ve Yas, Psi̇koti̇k Bozukluklar


Hakkında

2016 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldum. Daha sonra Hollanda Utrecht Üniversitesi'nde Çocuk Klinik, Aile ve Eğitim Çalışmaları bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Klinik alanda da kendimi geliştirmek için Bilişsel Davranışsal Terapi ve Travma ve Yas Terapisi üzerine eğitim gördükten sonra bir sene boyunca Hollanda'da Utrecht Üniversitesi Çocuk Klinik Merkezinde çocuk ve ergen danışanlar görmeye başladım. Ayrıca yas sürecinde olan, travmaya maruz kalmış , depresyon ve sosyal fobi problemi olan yetişkinlerle terapi çalışmalarını yürüttüm.

Yüksek lisansım bittikten sonra Hindistan Mumbai'de üç ay boyunca gelişim bozukluğu olan çocuklara ve ailelerine gönüllü olarak destek oldum. Türkiye'ye döndükten sonra bir yıl boyunca Balıkesir'de Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği projesi altında sığınmacılar ve göçmenlere psikolojik danışmanlık hizmeti verdim. Sonrasında İstanbul'da bir sene boyunca Avrupa Birliği projesi kapsamında travmaya ve şiddete maruz kalmış olan çocuk ve yetişkinlerle terapi çalışmalarımı devam ettirdim. Ek olarak, 2 yıl boyunca Sosyal Proje kapsamında LGBTI + danışanlarla ve ekonomik durumu yeterli olmayan danışanlarla gönüllü olarak terapi çalışmaları yürüttüm.


Sertifikalar

Psikodinamik Terapi
Bilişsel Davranışsal Terapi
Şema Terapi
Yas ve Travma

1200 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


    Seçtiğiniz günde randevu alabileceğiniz uygun bir saat bulunmuyor.

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close