Gizem Doğru

Lisans - Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Yüksek Lisans - Hacettepe Üniversitesi

Gizem Doğru kimdir?


Uzmanlıkları

Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Okb, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres, Özgüven, Kayıp ve Yas


Hakkında

Lisans eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde 2016 senesinde tamamladım. Aynı sene Hacettepe Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programına başladım. 2019 senesinde tamamladığım yüksek lisans programı kapsamında Bilişsel Davranışçı Terapi süpervizyonu ile danışanlara psikoterapi hizmeti sundum. Benimsediğim bu ekol ile şu anda psikoterapi hizmeti vermeye devam etmekteyim. .

Yüksek lisans eğitimim kapsamında travma ve obsesif-kompulsif bozukluk alanındaki çalışmalara ağırlıklı olarak eğildim. Eğitimimim ardından travmatik yaşantılar deneyimlemiş bireylerle çeşitli sivil toplum kuruluşları bünyesinde üç seneye yakın bir süredir görüşmeler ve çeşitli psikososyal destek çalışmaları gerçekleştirmekteyim. Toplumsal cinsiyete dayalı şiddete maruz kalan kadınlar, zorunlu göç deneyimleri, kayıp yaşantıları, ihmal/istismara maruz kalan çocuklar, çocukluk çağı travmaları, işkence ve kötü muamele yaşantıları gibi görüşmelerimin temelini oluşturan yaşam deneyimleri ile travma ve travma sonrası stres belirtileri üzerine çalışmalarıma devam etmekteyim.


Sertifikalar

- Travmatik Yaşantısı Olan Kişilerle Çalışmanın Temel İlkeleri ve Müdahale Teknikleri (2018; Doç. Dr. Sedat Işıklı & Psk. Dr. Çağay Dürü)
- Aile ve Evlilik Terapisi (1. ve 2. Düzey; 2020-2021; Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu)

1200 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


    Seçtiğiniz günde randevu alabileceğiniz uygun bir saat bulunmuyor.

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close