B. Göktürk Gök

Doktora - Hacettepe Üniversitesi
Yüksek Lisans - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
Lisans - Çağ Üniversitesi

B. Göktürk Gök kimdir?


Uzmanlıkları

Yeti̇şki̇n Terapi̇si̇, Şema Terapi̇, Davranışçı Bi̇li̇şsel Terapi̇, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Okb, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Somati̇k Beli̇rti̇ler ve Ağrı, Stres, Özgüven, Yeme Bozuklukları, Ki̇şi̇li̇k Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, Lgbti̇̇+, Kültürel Azınlıklar, Kayıp ve Yas, Uyku Bozuklukları


Hakkında

2016 yılında Çağ Üniversitesi psikoloji bölümünden dereceyle mezun oldum. Ardından Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını 2019 yılında bitirdim. Lisans eğitimim sırasında Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi'nde, yüksek lisans eğitimim sırasında ise Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Bölümü ile Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde staj yaptım. 2019 yılından beri Hacettepe Üniversitesi Klinik Doktora Programında eğitim ve araştırmalarıma devam etmekteyim. Yüksek lisans eğitimimde bilişsel davranışçı terapi (BDT) teknikleri üzerine kuramsal ve süpervizyon eğitimlerine ek olarak atölye çalışmalarına katıldım. Doktora eğitimimde ise BDT tekniklerine ek olarak şema terapi üzerine süpervizyonlar aldım. New York Şema Terapi Eğitim Merkezinde, Travis Atkinson tarafından verilen International Society of Schema Therapy (ISST) onaylı Bireysel Şema Terapi Eğitimini tamamladım. Şu anda kaygı araştırmaları üzerine akademik çalışmalarımı yürütmek üzere Kanada, Ottawa Üniversitesi'nde bulunuyorum. Akademik araştırmalarda temel ilgi alanım kaygı bozuklukları olmakla birlikte, detaylarını profilimde bulabileceğiniz diğer alanlarda da çalışıyorum.

Sistemde boş görünen zamanlar size uymuyorsa ortak bir zaman belirlemek için bgokturkgok@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

1500 ₺ / seans

Uygun Tarihler


Görüşme için uygun saatler

Seans süresi 50 dakikadır.


    Seçtiğiniz günde randevu alabileceğiniz uygun bir saat bulunmuyor.

Terapistimizle tanışmak için ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
Depremden etkilenen kişilere özel ücretsiz seanslar.
Kurumsal indiriminiz varsa kupon kodunu girerek indirimli fiyatları görebilirsiniz.
Close