Terapistler için Sıkça Sorulanlar

Yenibenlik.com online psikolojik destek hizmetleri alanında öncü olmayı hedefleyen bir oluşumdur. Yenibenlik.com’u tercih ettiğiniz takdirde sadece alanında yetkinliğini kanıtlamış uzmanların bulunduğu bir platformda yer alabilirsiniz.

Hesabınızın onaylanması diplomanızın ve CV’nizin incelenmesinden sonra gerçekleşecektir. Bu süre en az 48 saat sürmektedir. Onayınız gerçekleştiğinde tarafınıza e-posta ile bildirimde bulunulacaktır.

Ödemelerinizi sistem üzerinden tanımladığınız IBAN numarası aracılığı ile alabilirsiniz.

Gelen randevu talebini onaylamazsanız, danışanınıza onay mesajı gitmeyecek ve danışanınız o saatte randevusu olmadığını düşünecektir. Talep ettiği ve ücretini ödediği halde randevusu onaylanmadığında danışan haklı olarak kafa karışıklığı yaşayabilir ve sisteme olan güveni azalabilir. Bunu engellemek için danışanınızla mesajlaşma penceresinden yazışarak iletişime geçmenizi ve iki tarafa da uygun bir randevu günü ve saati belirlemenizi öneririz.

Randevu tarihini değiştirme fonksiyonunun kullanımı sadece terapistlere verilmiştir. Bu nedenle seansınızın tarih değişikliğini sizin, danışanla iletişime geçerek yapmanız gerekmektedir.

Yenibenlik.com üzerinden yapılan görüşmeler hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir.

Aradığınız cevapları
bulamadınız mı?

Bize Ulaşın